Szałas Kobiet – Krąg w Rybniku

Pozwól sobie na ten czas wspólnoty, gdzie każda Kobieta to cudowna istota, dla której ta druga – jest WAŻNA ! W Kobiecym kręgu nie oceniamy, nie plotkujemy, a wspieramy się wzajemnie, słyszymy i widzimy. Dzielimy się sobą w relacji.

Zapraszam na „Szałas Kobiet”, czyli Krąg Kobiet i warsztat Muzykoterapii Głosem.

Spotykamy się by znów jednoczyć i celebrować naszą Kobiecość. Wybrzmieć i uwolnić to, co już nie służy we wspólnej pieśni, odnowić w sobie moc pochodzącą z GŁOSU, zrelaksować się wspólnotą dźwięków. Ucztować przy wspólnym stole, cieszyć się wzajemnością i życzliwością w refleksji.
Tematyka spotkań dotyczy naturalnych właściwości kobiecego ciała, emocji, wspólnoty kobiet oraz fizyki dźwięku.

„Po pierwsze, trzeba rozpalić ogień – kobieta musi dążyć do tego, by gorąco płonąć, płonąć pasją, słowami, ideami i pragnieniem tego, co naprawdę kocha, cokolwiek to jest. Od tej pasji zaczyna się gotowanie, a gotująca się strawa to oryginalne, ambitne zamysły kobiety. Żeby ugotować posiłek dla Baby-Jagi, trzeba się upewnić, że twórcze życie stoi na buzującym ogniu.” (Biegnąca z wilkami Clarissa Pinkola Estés)

Zapraszam do dzielenia się sobą w relacji, w odbiciu siostrzanym, w którym widzimy siebie w MOCY i Prawdzie! Niech zapłoną Nasze pasje!

Praktyka: W ramach Szałasu Kobiet odbywa się Krąg Kobiet i warsztat rozwoju osobistego Muzykoterapia Głosem, podczas którego doświadczamy pogłębionego oddechu i emocji w dźwiękach własnych i grupy. Warsztat opiera się na metodyce muzykoterapii, fizyki dźwięku, trenerstwa, psychosomatyki i psychologii.

Spotkanie odbywa się w przyjaznej atmosferze nie narzucającej „jedynie słusznej” wizji świata, lecz wspierającej w poszukiwaniu świadomości, która pomaga popatrzeć na świat własnymi oczami. Spotykamy się w bezpiecznych warunkach w kameralnej grupie. Dzielimy się refleksją i częstujemy zdrowymi darami kulinarnego Serca i wymieniamy rękodziełem. Jeśli tworzysz zabierz ze sobą swoje dzieła.

Gdzie i Kiedy?
Spotykamy się w Rybniku – Szkoła z Wyboru, ul. Broniewskiego 23 (Pawilon Wandy Ip.)

Terminy – Soboty od 10:00 do 14:00
11 listopada 2023r.
13 stycznia, 23 marca 2024 r.

Inwestycja: dowolny datek, niemniejszy niż 55zł.
Spotkanie obejmuje Krąg Kobiet i warsztat Muzykoterapii Głosem z relaksacją głosowo-oddechową.

Zapraszamy także na Szałas Kobiet i Mężczyzn w 2023 r. w terminach: 21 października, 30 grudnia.

Zapisy: Na maila szalasrozwoju@gmail.com prześlij dane: Imię i nazwisko oraz nr telefonu.
Po zgłoszeniu otrzymasz szczegółowe informacje.
(Liczy się kolejność zgłoszeń).

Organizacja: Zapraszamy w wygodnym kobiecym stroju (nie sportowym), jeśli potrzebujesz mieć swoje, to zabierz koc i karimatę, choć na miejscu także będą dostępne karimaty.
Zapraszam KOBIETY do wspólnego poczęstunku, do którego każda z nas może przynieść drobny kulinarny dar serca wg własnego poczucia.

Bądź z Nami w tym dniu, niezależnie od nastroju… Ten warsztat jest po to, by wspierać się wzajemnie!

Dodatkowych informacji udziela prowadząca: 503 070 813
Mariola Rodzik-Ziemiańska: terapeutka i trenerka rozwoju BIO
ww.facebook.com/SzalasRozwoju