Sesje indywidualne

Zapraszam na Indywidualne sesje Muzykoterapii Głosem wspierające w rozwoju osobistym oparte o muzykoterapię, psychosomatykę, psychologię, fizykę dźwięku i energetykę ciała, wspierające w spełnieniu siebie, uwalnianiu zastojów w ciele, odreagowanie stresu i pogłębieniu świadomości, by w zgodzie z własną prawdą cieszyć się życiem.

Sesje obejmują masaż dźwiękiem mis tybetańskich na ciele, muzykoterapię głosem z towarzyszącymi instrumentami etnicznymi i muzykoterapeutycznymi, warsztat rozwoju osobistego w praktyce pracy z ciałem, głosem i oddechem z zebraniem doświadczenia i refleksją.

Podczas sesji wibracja rozlewająca się w ciele masuje narządy wewnętrze pobudzając je do prawidłowej pracy. Poprzez stopniowe uruchamianie rezonatorów w ciele, wydając różnorodne dźwięki od niskich po wysokie, odblokowujemy swobodny przepływ w ciele udrażniając ośrodki energetyczne. Dotykamy dźwiękiem zranionych części i otulamy je, uwalniając ciało z napięć, zastojów, dręczących myśli, starych mechanizmów, itp., które już nie służą. Uzdrawiamy, odstresowujący i pobudzamy kreację.
Masaż misami wspiera także: także gojenie ran, rehabilitację, niwelowanie bólów pleców, karku, głowy, usuwanie toksyn z organizmu, procesy trawienne oraz uwolnienie od zmęczenia, bezsenności i zablokowanych emocji.
Muzykoterapia głosem to także sposób na wypalenie zawodowe, poczucie bezsensu w życiu, wspierająca poszukiwanie pasji i przebudzenie kreacji…

SESJE INDYWIDULANE: terminy umawiane indywidualnie – 503 070 813

Indywidualna Muzykoterapia głosem obywa się w cyklu: dwa razy lub raz w miesiącu po 2 lub 3 godziny w zależności od potrzeb i wcześniejszych ustaleń – 90 zł/ za godzinę. 

Fotografia morza i plaży
Fotografia morza i plaży