Sesje indywidualne

Muzykoterapia Głosem to holistyczna metoda, która pomaga w dbaniu o zdrowy styl życia. Praktyka ciała, głosu i oddechu oraz masaż dźwiękiem wspierają w odreagowaniu stresu, rehabilitacji oraz w rozwoju osobistym.

Celem osobistego doświadczenia wibracji dźwięków własnego głosu, instrumentów i głosu prowadzącej jest uwolnienie zastojów w ciele, udrożnienie przepływu, a co za tym idzie przeciwdziałanie negatywnym skutkom stresu, a także przeciwdziałanie wypaleniu osobistemu, czy zawodowemu. Dzięki doświadczeniu natury własnego głosu z łatwością podążamy za własnym powołaniem. Praktyka głosowa pogłębia i poszerza świadomość siebie, by w zgodzie z własną prawdą cieszyć się życiem.

SESJE OBEJMUJĄ:

  • warsztat rozwoju osobistego w tym pracę z emocjami,
  • praktykę ciała, głosu i oddechu,
  • masaż głosem w towarzystwie instrumentów muzykoterapeutycznych i etnicznych,
  • masaż dźwiękiem mis tybetańskich na ciele,
  • refleksję i zebranie doświadczenia.

PRAKTYKA: Podczas sesji wibracja dźwięków rozlewająca się w ciele masuje narządy wewnętrze pobudzając je do prawidłowej pracy. Poprzez wydawanie różnorodnych dźwięków od niskich po wysokie, stopniowo uruchamiamy rezonatory w ciele, udrażniając swobodny przepływ, tym samym pobudzając ośrodki energetyczne.

CELE: W przenośni dotykamy dźwiękiem zranionych części i otulamy je, uwalniając realnie ciało z napięć, zastojów, dręczących myśli, starych mechanizmów, itp., które już nie służą. Uwalniamy, odstresowujemy i pobudzamy do zmiany. Ideą Muzykoterapii Głosem jest wielosensoryczne doświadczanie i odkrywanie brzmienia, wibracji, w osobistej i ogólnej przestrzeni, w celu samouzdrawiania.

EFEKTY: Prawidłowa emisja głosu reguluje podstawowe funkcje organizmu, trawienie, oddychanie, pracę serca, funkcje układu nerwowego, itd. MASAŻ MISAMI wspiera gojenie ran, rehabilitację, niwelowanie bólów pleców, karku, głowy, usuwanie toksyn z organizmu, procesy trawienne oraz uwolnienie od zmęczenia, bezsenności i zablokowanych emocji.
Naturalny głos wpływa korzystnie na całe ciało, umysł i duszę, wspiera układ fizyczny, psychiczny i emocjonalny.

TERMINY sesji ustalane są indywidualnie po zgłoszeniu na
email szalasrozwoju@gmail.com lub sms: 503 070 813

Miejsce:
Rybnik: Szkoła z Wyboru ul. Broniewskiego 23
Katowice: Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MERITUM, ul. Panewnicka 36/2

350 zł / 120 min – sesja raz w miesiącu
250 zł / 90 min – sesja dwa razy w miesiącu / 500 zł na miesiąc

Fotografia morza i plaży
Fotografia morza i plaży