Prysznic głosowy – sesje relaksacyjne w Jastrzębiu Zdroju

Realizujemy Sesje relaksacyjne w U-zdrowisku, wspierające w odreagowaniu stresu i uwolnieniu niewypowiedzianych emocji, jednocześnie pogłębiające sprawność oddechu i mowy, poprzez praktykę głosowo-oddechową w towarzystwie instrumentów etnicznych i muzykoterapeutycznych.

“Muzykoterapia GŁOSEM” to prysznic głosowy, który “koi rany”, to praktyka, która wspiera na wielu płaszczyznach. Doświadczenie MOCY naturalnego GŁOSU, zanurza w głębokim relaksie i umacnia w osobistej prawdzie, na drodze ku harmonii. Wibracja własnego głosu pomaga w dotarciu do osobistej ciszy, by żyć w PEŁNI. Zapraszam Cię w podróż przez emocje wyrażane głosem – dźwiękiem, który może zmyć ciężar i namalować nowe niebo, jak po burzy.
Prowadząca: Mariola Rodzik-Ziemiańska


Dla kogo? 
Warsztat przeznaczony jest dla każdego niezależnie od wieku, zawodu i zagłębienia w osobistej drodze, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Spotkania prowadzone są w przyjaznej atmosferze nie narzucającej „jedynie słusznej” wizji świata, lecz wspierające w poszukiwaniu świadomości, która pomaga popatrzeć na ten świat własnymi oczami.

Cele warsztatu: 
Profilaktyka zdrowia, regeneracja, wzmocnienie. Udrożnienie przepływu w ciele, dobra emisja głosu i głęboki relaks. W dźwiękach własnych i grupy pogłębiamy rozwój osobisty, aby rozbudzić kreację z intuicji. Dzięki doświadczeniu wibracji dźwięków uwalniamy nadmiary, odczuwamy jedność. Regularna praktyka pozwala na odkrywanie kolejnych osobistych odsłon, koi zranienia na wielu poziomach, wspiera w swobodnym podejmowaniu wyzwań.

Przeciwwskazania: 
Rozrusznik serca, ciąża do 3 miesiąca, schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie.

MIEJSCE:
Uzdrowisko – Jastrzębie Zdrój, ul. Podmiejska 6a – sesje pt. Prysznic głosowy
TERMIN 9 marca
2024 r. g. od 18:30 do 21:15
INWESTYCJA:
120 zł / os.
ZAPISY:
Na maila szalasrozwoju@gmail.com prześlij dane: Imię i nazwisko, nr telefonu. (Ilość miejsc ograniczona). 

Praktyka: Podczas warsztatu zadbamy o rozluźnienie ciała, głęboki oddech i prawidłową emisję, dzięki praktyce oddechowo-głosowej, której towarzyszą relaksacyjne: muzykoterapeutyczne i etniczne instrumenty. Odczucia w ciele jakie mogą się pojawić podczas praktyki: ciepło, zimno, drżenie, śmiech, łzy, katar, napięcie, rozluźnienie, wszystkie służą oczyszczeniu.
Doświadczymy osobistego uwolnienia zablokowanych emocji, odpuszczenia, odstresowania, zintegrowania tego co rozedrgane, czyli głębokiego relaksu. Doświadczenie wspólnoty dźwięków wspiera każdą osobę w grupie, bez względu na poziom zaangażowania. Praktyka odbywa się w pozycji leżącej, zabierz wygodny strój, karimatę i koc.
Głos jest bezpiecznym naturalnym narzędziem uwalniającym niewypowiedziane.

Program:
– przywitanie
– ugruntowanie ciała
– praktyka głosowo-oddechowa
– zebranie doświadczenia
– refleksja

Efekty: Naturalny głos wpływa korzystnie na całe ciało, umysł i duszę, wspiera układ fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Dzięki wspólnej wibracji dźwięków wprawiamy ciało w rezonans, który umożliwia odblokowanie zastojów. Doświadczenie to powoduje głęboki relaks oraz efekty uzdrowienia. Warsztat nie jest ukierunkowanym procesem leczniczym, jednak wspiera w zlikwidowaniu stresu, co jest niezbędnym wsparciem terapii leczniczych.

Prowadząca: Mariola Rodzik-Ziemiańska: terapeutka, muzykoterapeutka głosem, trenerka rozwoju osobistego, aktorka pieśni, wokalistka; prowadzi cyklicznie warsztaty w metodzie „Muzykoterapii głosem” w Rybniku (w Szkole z Wyboru), w Katowicach (Meritum) i w Jastrzębiu Zdroju (w U-zdrowisku); współkompozytorka Projektu Mrzenie i Zawiało; starsza specjalistka ds. artystycznych i edukacji kulturowej w DK Boguszowice; wiceprezeska Stowarzyszenia z Wyboru, organizatora Szkoły z Wyboru promującej naturalną edukację. BIO

Polecam także SESJE INSYWIDUALNE w Rybniku