Pieśń intuicyjna – warsztat w Katowicach

„Pieśń wiedzie wprost ze Źródła ku poznawaniu, odkrywaniu, uwalnianiu i odpuszczaniu blokad, które stoją na drodze do spełnienia. Śpiewaj! Bez względu na to co mówią inni.” (Mariola Rodzik-Ziemiańska)

“Pieśń intuicyjna” to muzykoterapia własnym głosem oraz praktyka zawierająca komponenty z zakresu pracy z ciałem, głosem i oddechem, wspierająca w uwolnieniu ciała ze sztywności i nadmiaru emocji, obejmująca głęboki relaks i pogłębienie intuicji.

“Nawet jeśli nie czujesz się zbyt pewny swojego głosu, to gdy pracujesz w energii grupy, zauważysz, że „wtapia się” on w dźwięki innych osób umożliwiając ci uwolnienie. Ponadto dźwięk grupy wytwarza przyjemny rezonans dla ciała.” (Shirlie Roden)

Jeśli PRAGNIESZ:
 • wesprzeć swoje zdrowie i rozwój osobisty,
 • upuścić stres i nadmiar, który już nie służy,
 • aktywować swobodny przepływ energii,
 • poczuć różnorodne emocje i odkryć harmonię,
 • doświadczyć wspólnoty w dźwiękach,
 • odnaleźć i wzmocnić swój naturalny głos,
 • pogłębić intuicję?

Te warsztaty są dla Ciebie!

EFEKTY: Naturalny głos wspiera układ fizyczny, psychiczny i emocjonalny  Pieśń intuicyjna może sprawić, że zabrzmią wewnętrzne harmonie, podnosząc głęboko ukryte emocje.

Doświadczenie to powoduje głęboki relaks oraz efekty uzdrowienia. Poprzez wibrację własnego głosu, jak i głosu grupy, rezonować będzie Twoje ciało, a dzięki wejściu w stan głębokiego relaksu, wspieranego brzmieniem etnicznych instrumentów, odblokują się napięcia i uwolni stres. W osobistym doświadczeniu zdobędziesz narzędzia wspierające Cię w byciu z ludźmi, by jednocześnie podążać za swoją intuicją i rozwijającą się między wami relacją.

Warsztat nie jest ukierunkowanym procesem leczniczym, jednak wspiera w zlikwidowaniu stresu, co jest niezbędnym wsparciem terapii leczniczych.


TERMINY:
 
27 sierpnia 2022 r. – Sobota – Rybnik Szkoła z Wyboru
 
15 października 2022r. – Sobota – Katowice Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM

od 9:30 do 16:30
W warsztacie można brać udział kilka razy lub jednorazowo
 

INWESTYCJA:
390 zł (8 h szkoleniowych + godzinna przerwa obiadowa, w trakcie warsztatu dodatkowe przerwy w zależności od potrzeb grupy, kwota nie obejmuje obiadu i dojazdu).

ZAPISY:
Na maila: szalasrozwoju@gmail.com podając w treści: Imię i Nazwisko, e-mail, nr telefonu
Miejsce w grupie rezerwuje wpłata zaliczki* – 150 zł, płatnej po otrzymaniu maila z potwierdzeniem rezerwacji. Pozostała kwota płatna na miejscu w dniu warsztatu.
*Zwrot zaliczki, przy rezygnacji na 10 dni przed warsztatem.

ORGANIZACJA:
Zabierz ze sobą karimatę i koc oraz wygodny strój, ćwiczymy bez butów. Warsztat odbywa się w bezpiecznych warunkach.
Szerszych informacji udziela prowadząca: 503 070 813


Dlaczego PIEŚŃ?
Dzięki poszukiwaniom własnej pieśni, odradzamy swoją pierwotną naturę i intuicję, wracamy do źródła. Głos to niezwykły dar nie istniejący bez oddechu i równowagi ciała. Dzięki niemu wyrażamy emocje i dzielimy się sobą ze światem w zgodzie z WŁASNĄ PRAWDĄ.

PROGRAM warsztatu:

 • Ugruntowanie.
 • Psychosomatyka.
 • Praktyka pogłębionego oddechu.
 • Emisja głosu i rezonatory.
 • Wibracja dźwięku.
 • Wspólnota w brzmieniu.

“W pracy z Pieśnią intuicyjną podążam za grupą wspierając się wiedzą muzykoterapeutyczną, psychosomatyczną i trenerską oraz wieloletnim doświadczeniem trenerskim i scenicznym, aby móc towarzyszyć każdemu z uczestników w poszukiwaniu osobistej pieśni.

Zapraszam Cię w podróż przez emocje wyrażane głosem – dźwiękiem, który może zmyć ciężar i namalować nowe niebo, jak po burzy”.

Mariola Rodzik-Ziemiańska: terapeutka i trenerka rozwoju, muzykoterapeutka głosem i aktorka pieśni BIO


SESJE INDYWIDULANE: terminy umawiane indywidualnie – 503 070 813
Sesje obejmują masaż dźwiękiem, muzykoterapię, warsztat rozwoju osobistego w praktyce pracy z ciałem, głosem i oddechem z zebraniem doświadczenia.
Indywidualna Muzykoterapia głosem obywa się w cyklu: dwa razy lub raz w miesiącu po 2 lub 3 godziny w zależności od potrzeb i wcześniejszych ustaleń – 100 zł/ za godzinę. Diagnoza – pierwsza wizyta 150 zł