SzalasKobiet
Uncategorized

Szałas Kobiet – Krąg KOBIET w dźwiękach

20 lipca 2024 r.

Szałas KOBIET to czas wspólnoty, gdzie każda Kobieta to cudowna istota, dla której ta druga – jest WAŻNA ! W Kobiecym kręgu każda z nas jest usłyszana i widziana. Spotykamy się w bezpiecznej przestrzeni, bez oceny. Wyrażamy się w dźwiękach i relaksujemy, by wspierać się wzajemnie. Dzielimy się sobą w relacji i przy wspólnym stole.

Spotykamy się by znów jednoczyć i celebrować naszą Kobiecość. Wybrzmieć i uwolnić to, co już nie służy we wspólnej pieśni, odnowić w sobie moc pochodzącą z GŁOSU, zrelaksować się wspólnotą dźwięków. Ucztować przy wspólnym stole, cieszyć się wzajemnością i życzliwością w refleksji.
Tematyka spotkań dotyczy naturalnych właściwości kobiecego ciała, emocji, wspólnoty kobiet które wspiera holistyczna metoda Muzykoterapii głosem działająca w profilaktyce stresu i wspieraniu zdrowia.

„Po pierwsze, trzeba rozpalić ogień – kobieta musi dążyć do tego, by gorąco płonąć, płonąć pasją, słowami, ideami i pragnieniem tego, co naprawdę kocha, cokolwiek to jest. Od tej pasji zaczyna się gotowanie, a gotująca się strawa to oryginalne, ambitne zamysły kobiety.” /Biegnąca z wilkami
Clarissa Pinkola Estés/

Zapraszam do dzielenia się sobą w relacji, w odbiciu siostrzanym, w którym widzimy siebie w MOCY i Prawdzie! Niech zapłoną Nasze pasje!

Praktyka relaksacyjna: Doświadczamy pogłębionego oddechu i emocji w dźwiękach własnych i grupy. Praktyce tej towarzyszy pieśń intuicyjna, instrumenty etniczne i muzykoterapeutyczne oraz głęboka refleksja.

Spotkanie odbywa się w przyjaznej atmosferze nie narzucającej „jedynie słusznej” wizji świata, lecz wspierającej w poszukiwaniu świadomości, która pomaga popatrzeć na świat własnymi oczami. Spotykamy się w bezpiecznych warunkach w kameralnej grupie. Dzielimy się refleksją, częstujemy zdrowymi darami kulinarnego Serca i wymieniamy rękodziełem. Jeśli masz przestrzeń zabierz coś do wspólnego stołu, a jeśli tworzysz i masz ochotę to zaprezentuj swoje dzieła.

Gdzie i Kiedy?
Spotykamy się w Rybniku – Szkoła z Wyboru, ul. Broniewskiego 23 (Pawilon Wandy Ip.)

Termin 2024 r. 20 lipca – sobota – 9:30 do 13:30
Inwestycja: wolne datki. Spotkanie obejmuje Krąg Kobiet oraz relaksację głosowo-oddechową „Muzykoterapia Głosem”.

Zapisy: Na maila muzykoterapiaglosem@gmail.com prześlij dane:
Imię i nazwisko, nr telefonu oraz nazwę i datę warsztatu.
Po zgłoszeniu otrzymasz szczegółowe informacje. (Liczy się kolejność zgłoszeń).

Organizacja: Zapraszamy w wygodnym kobiecym stroju (nie sportowym), jeśli potrzebujesz mieć swoje, to zabierz koc i karimatę, choć na miejscu także będą dostępne karimaty.

Bądź z Nami w tym dniu, niezależnie od nastroju… To spotkanie jest po to, by wspierać się wzajemnie!

Dodatkowych informacji udziela prowadząca: 503 070 813
Mariola Rodzik-Ziemiańska: terapeutka holistyczna i trenerka rozwoju, muzykoterapeutka głosem, aktorka pieśni i wokalistka BIO
ww.facebook.com/MuzykoterapiaGlosemSzalasRozwoju


SESJE INDYWIDULANE: terminy umawiane indywidualnie – 503 070 813
Sesje obejmują masaż dźwiękiem, muzykoterapię, warsztat rozwoju osobistego w praktyce pracy z ciałem, głosem i oddechem z zebraniem doświadczenia.