Twój Głos Źródłem Mocy
Uncategorized

Warsztat Twój Głos, Źródłem MOCy dla Kobiet i Mężczyzn

18 maja 2024 r. oraz 12 października 2024 r.

Jeśli pragniesz poczuć własną MOC ?

Skorzystaj z praktyki, która uwalnia napięcia i uzdrawia wewnętrze zranienia z lekkością i swobodą, jednocześnie wzmacnia osobisty potencjał i przeciwdziałając także wypaleniu. W procesie grupowym odnajdziesz wsparcie i przestrzeń dla Siebie, by odkryć swój GŁOS, a kiedy go usłyszysz POCZUJESZ SIĘ BEZPIECZNIE !  

Podczas warsztatu zaśpiewasz !
Jak ? Inaczej !

Inaczej, czyli nie tak samo jak inni, nie tak jak oczekują tego inni, nie tak, jak to sobie wyobrażasz mając w pamięci dawne lekcje śpiewu, usłyszanych wokalistów, czy domowe zwyczaje…

Zapraszam Cię w podróż po dźwiękach, w których uchwycisz to, co dla Ciebie najważniejsze, by poznać swoje najgłębsze potrzeby, rozbudzić kreację, by podążać swoją drogą do wypełnienia powołania, uwolnić się ze stresu, zrelaksować i Stanąć w swojej PRAWDZIE!
Dzięki wolności i bezpiecznej przestrzeni możesz rozgościć się w swojej barwie, równocześnie pogłębiając osobiste możliwości głosowe i odkrywać siebie na nowo. – Mariola Rodzik-Ziemiańska – autorka metody muzykoterapia głosem

Warsztat Twój Głos, Źródłem MOCy to relaksująca, uwalniająca i uzdrawiająca praktyka głosowa w procesie grupowym. Polegająca na głębokiej eksploracji głosu w różnorodnych jego odcieniach i emocjach, wspierana brzmieniem instrumentów etnicznych i muzykoterapeutycznych.

Celem praktyki jest zharmonizowanie, integracja wewnętrzna i zewnętrzna, głęboki relaks, odreagowanie napięć, uwolnienie zastojów, otworzenie nowych dróg do spełnienia i kreacji. Proces dźwiękowy wsparty jest ruchem intuicyjnym, tańcem, plastyką, w zależności od rodzącej się wizji twórczej uczestników.

Jeśli PRAGNIESZ wesprzeć swoje zdrowie i rozwój osobisty, aktywować swobodny przepływ i poczuć różnorodne emocje, by odkryć harmonię, a także odnaleźć moc i wrażliwość?
Ten warsztat jest dla Ciebie!

Zapraszamy Kobiety i Mężczyzn na cykl spotkań w dźwiękach własnego głosu, głosu grupy oraz instrumentów. To będzie wyjątkowo muzyczna i emocjonalna podróż w której poczujesz Moc własnej Prawdy!

TERMINY:
12 października 2024 r.
g. od 9:30 do 15:30.

INWESTYCJA w rozwój osobisty 330 zł.
Warsztat obejmuje 8 h szkoleniowych, w tym przerwy w zależności od potrzeb grupy (warsztat nie obejmuje kosztu obiadu, dojazdu).

ZAPISY: na maila muzykoterapiaglosem@gmail.com podając w treści: Imię i Nazwisko, e-mail, nr telefonu.

REZRWACJA: Miejsce w grupie rezerwuje wpłata zaliczki* – 150 zł, płatnej po otrzymaniu maila z potwierdzeniem rezerwacji. Pozostała kwota płatna na miejscu w dniu warsztatu.
*Zwrot zaliczki, przy rezygnacji na 7 dni przed warsztatem.

MIEJSCE: Szkoła z Wyboru na Śląsku
ul. Broniewskiego 23 /Pawilon Wandy/
Rybnik – 13 km od trasy A1 lub 23 km od trasy A4.

ORGANIZACJA:
Zabierz ze sobą koc i wygodny strój, ćwiczymy bez butów. Karimaty są na miejscu, jednak jeśli wolisz swoją, zabierz. Warsztat odbywa się w bezpiecznych warunkach.
Szerszych informacji udziela prowadząca: 503 070 813


Efekty: Naturalny głos wspiera układ fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Dzięki wspólnej wibracji dźwięków wprawiamy ciało w rezonans, który umożliwia odblokowanie zastojów. Doświadczenie to powoduje głęboki relaks oraz efekty uzdrowienia. Warsztat nie jest ukierunkowanym procesem leczniczym, jednak wspiera w zlikwidowaniu stresu, co jest niezbędnym wsparciem terapii leczniczych. Muzykoterapia GŁOSEM sprawi, że zabrzmią wewnętrzne harmonie!

Odczucia: Podczas praktyki ciała, głosu i oddechu, uwalniamy się z napięć wchodząc w głęboki relaks, co może powodować ale nie musi, odczucia np. zimna lub gorąca, uwalniające się łzy, potrzeby fizjologiczne. Praktyka odbywa się w bezpiecznych warunkach pod opieką terapeutki.

Metodyka: “W pracy z Głosem podążam za grupą wspierając się wiedzą muzykoterapeutyczną, psychologiczną i psychosomatyczną oraz wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym, trenerskim i scenicznym, aby móc Ci towarzyszyć w poszukiwaniu mocy własnego Głosu. Głos wiedzie wprost ze Źródła ku poznawaniu, odkrywaniu, uwalnianiu i odpuszczaniu blokad, które stoją na drodze do spełnienia”.

Prowadząca
Mariola Rodzik-Ziemiańska: terapeutka holistyczna i trenerka rozwoju, muzykoterapeutka głosem i aktorka pieśni więcej informacji w BIO

www.facebook.com/MuzykoterapiaGlosemSzalasRozwoju
www.muzykoterapiaglosem.pl
szalasrozwoju@gmail.com
503 070 813

Twój Głos Źródłem Mocy
Muzykoterapia Głosem