Szałas Kobiet

Zapraszam na cykl Spotkań w Kręgu, czyli „Szałas Kobiet” w dźwiękach wrażliwości.

Spotykamy się by znów jednoczyć i celebrować naszą Kobiecość. Wybrzmieć i uwolnić to, co już nie służy we wspólnej pieśni, odnowić w sobie moc pochodzącą z GŁOSU, zrelaksować się wspólnotą dźwięków. Ucztować przy wspólnym stole, cieszyć się wzajemnością i życzliwością w refleksji.
Tematyka spotkań dotyczy naturalnych właściwości kobiecego ciała, emocji, wspólnoty kobiet oraz fizyki dźwięku.

„Po pierwsze, trzeba rozpalić ogień – kobieta musi dążyć do tego, by gorąco płonąć, płonąć pasją, słowami, ideami i pragnieniem tego, co naprawdę kocha, cokolwiek to jest. Od tej pasji zaczyna się gotowanie, a gotująca się strawa to oryginalne, ambitne zamysły kobiety. Żeby ugotować posiłek dla Baby-Jagi, trzeba się upewnić, że twórcze życie stoi na buzującym ogniu.” (Biegnąca z wilkami Clarissa Pinkola Estés)

Zapraszam do dzielenia się sobą w relacji, w odbiciu siostrzanym, w którym widzimy siebie w MOCY i Prawdzie! Niech zapłoną Nasze pasje!

Praktyka: W ramach Szałasu Kobiet odbywa się Krąg Kobiet i warsztat rozwoju osobistego Muzykoterapia Głosem, podczas którego doświadczamy pogłębionego oddechu i emocji w dźwiękach własnych i grupy. Warsztat opiera się na metodyce muzykoterapii, fizyki dźwięku, trenerstwa, psychosomatyki i psychologii.

Spotkanie odbywa się w przyjaznej atmosferze nie narzucającej „jedynie słusznej” wizji świata, lecz wspierającej w poszukiwaniu świadomości, która pomaga popatrzeć na świat własnymi oczami. Spotykamy się w bezpiecznych warunkach w kameralnej grupie. Dzielimy się refleksją i częstujemy zdrowymi darami kulinarnego Serca i wymieniamy rękodziełem. Jeśli tworzysz zabierz ze sobą swoje dzieła.

Gdzie i Kiedy?
Spotykamy się w Rybniku – Szkoła z Wyboru, ul. Broniewskiego 23 (Pawilon Wandy Ip.)

Termin: 10 września – Sobota od 10:00 do 14:00
Koszt: 59 zł Spotkanie obejmuje Krąg Kobiet i warsztat Muzykoterapii Głosem z relaksacją głosowo-oddechową.

Zapisy: Na maila szalasrozwoju@gmail.com prześlij dane: Imię i nazwisko oraz nr telefonu.
Po zgłoszeniu otrzymasz szczegółowe informacje.
(Liczy się kolejność zgłoszeń).

Organizacja: Zapraszamy w wygodnym kobiecym stroju (nie sportowym), jeśli potrzebujesz mieć swoje, to zabierz koc i karimatę, choć na miejscu także będą dostępne karimaty.
Zapraszam KOBIETY do wspólnego poczęstunku, do którego każda z nas może przynieść drobny kulinarny dar serca wg własnego poczucia.

Bądź z Nami w tym dniu, niezależnie od nastroju… Ten warsztat jest po to, by wspierać się wzajemnie!

Dodatkowych informacji udziela prowadząca: 503 070 813
Mariola Rodzik-Ziemiańska: terapeutka i trenerka rozwoju BIO
ww.facebook.com/SzalasRozwoju


SESJE INDYWIDULANE: terminy umawiane indywidualnie – 503 070 813
Sesje obejmują masaż dźwiękiem, muzykoterapię, warsztat rozwoju osobistego w praktyce pracy z ciałem, głosem i oddechem z zebraniem doświadczenia.
Indywidualna Muzykoterapia głosem obywa się w cyklu: dwa razy lub raz w miesiącu po 2 lub 3 godziny w zależności od potrzeb i wcześniejszych ustaleń – 100 zł/ za godzinę. Diagnoza – pierwsza wizyta 150 zł