Prysznic głosowy – sesje relaksacyjne w Jastrzębiu Zdroju

Realizujemy Sesje relaksacyjne w U-zdrowisku, wspierające w odreagowaniu stresu i uwolnieniu niewypowiedzianych emocji, jednocześnie pogłębiające sprawność oddechu i mowy, poprzez praktykę głosowo-oddechową w towarzystwie instrumentów etnicznych i muzykoterapeutycznych.

“Muzykoterapia GŁOSEM” to prysznic głosowy, który “koi rany”, to praktyka, która wspiera na wielu płaszczyznach. Doświadczenie MOCY naturalnego GŁOSU, zanurza w głębokim relaksie i umacnia w osobistej prawdzie, na drodze ku harmonii. Wibracja własnego głosu pomaga w dotarciu do osobistej ciszy, by żyć w PEŁNI. Zapraszam Cię w podróż przez emocje wyrażane głosem – dźwiękiem, który może zmyć ciężar i namalować nowe niebo, jak po burzy.
Prowadząca: Mariola Rodzik-Ziemiańska


Dla kogo? 
Warsztat przeznaczony jest dla każdego niezależnie od wieku, zawodu i zagłębienia w osobistej drodze, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Spotkania prowadzone są w przyjaznej atmosferze nie narzucającej „jedynie słusznej” wizji świata, lecz wspierające w poszukiwaniu świadomości, która pomaga popatrzeć na ten świat własnymi oczami.

Cele warsztatu: 
Wzmocnienie, profilaktyka, regeneracja, dobra emisja głosu i głęboki relaks. W dźwiękach własnych i grupy, pogłębiamy rozwój osobisty, aby rozbudzić kreację w połączeniu z intuicją. Dzięki doświadczeniu wibracji dźwięków uwalniamy nadmiary, które już nie służą, by poczuć wspólnotę, wspierającą w rozwijaniu relacji. Regularna praktyka pozwala na odkrywanie osobistych odsłon, by ukoić zranienia na wielu poziomach, w celu swobodnego podejmowania wyzwań i umocnienia się w własnej prawdzie.

Przeciwwskazania: 
Rozrusznik serca, ciąża do 3 miesiąca, schorzenia psychiatryczne leczone farmakologicznie.

MIEJSCE:
U-zdrowisko – Jastrzębie Zdrój, ul. Podmiejska 6a – sesje pt. Prysznic głosowy
Terminy spotkań: od 19:15 do 22:00
TERMIN: 14 października 2023 r.

INWESTYCJA w 2023 r.:
Zajęcia w grupie:

100 zł dla stałych bywalców (przy udziale w min. 3 sesjach)
120 zł pojedyncza sesja (4h szkoleniowe)

ZAPISY:
Na maila szalasrozwoju@gmail.com prześlij dane: Imię i nazwisko, nr telefonu. (Liczy się kolejność zgłoszeń). 

Praktyka: Podczas warsztatu zadbamy o rozluźnienie ciała, głęboki oddech i prawidłową emisję, dzięki praktyce oddechowo-głosowej, której towarzyszą relaksacyjne i etniczne instrumenty. Odczucia w ciele jakie mogą się pojawić podczas praktyki: ciepło, zimno, drżenie, śmiech, łzy, katar, napięcie, rozluźnienie, wszystkie służą oczyszczeniu.
Doświadczymy osobistego uwolnienia zablokowanych emocji, odpuszczenia, odstresowania, zintegrowania tego co rozedrgane, czyli głębokiego relaksu. Doświadczenie wspólnoty dźwięków wspiera każdą osobę w grupie, bez względu na poziom zaangażowania. Praktyka odbywa się w pozycji leżącej, zabierz wygodny strój, karimatę i koc.
Głos jest bezpiecznym naturalnym narzędziem uwalniającym niewypowiedziane.

Program:
– przywitanie
– ugruntowanie ciała
– praktyka głosowo-oddechowa
– zebranie doświadczenia
– refleksja

Efekty: Naturalny głos wpływa korzystnie na całe ciało, umysł i duszę, wspiera układ fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Dzięki wspólnej wibracji dźwięków wprawiamy ciało w rezonans, który umożliwia odblokowanie zastojów. Doświadczenie to powoduje głęboki relaks oraz efekty uzdrowienia. Warsztat nie jest ukierunkowanym procesem leczniczym, jednak wspiera w zlikwidowaniu stresu, co jest niezbędnym wsparciem terapii leczniczych.

Prowadząca: Mariola Rodzik-Ziemiańska: terapeutka i trenerka rozwoju BIO

Polecam także SESJE INSYWIDUALNE w Rybniku
Sesje obejmują masaż dźwiękiem mis na ciele, muzykoterapię głosem, warsztat rozwoju osobistego w praktyce pracy z ciałem, głosem i oddechem z zebraniem osobistego doświadczenia.
Indywidualna Muzykoterapia głosem obywa się w pakiecie:

5 spotkań, raz w miesiącu lub dwa razy w miesiącu.
Jedna sesja trwa minimum 2h do 3h
 w zależności od potrzeb i wcześniejszych ustaleń – 120 zł/h  

Diagnoza – pierwsza wizyta 150 zł.
Kolejna sesja min 2 h – 240zł

Terminy umawiane indywidualnie: Mariola Rodzik-Ziemiańska  –  503 070 813 lub szalasrozwoju@gmail.com